Horticultorul.ro

aug. 30 2021

Anunt angajare promotori

Corteva Agriscience angajează promotori în județele Olt, Dolj, Gorj, Mehedinți, Vâlcea, Argeș și Teleorman!

 DESCRIEREA COMPANIEI:

Corteva Agriscience, cu un portofoliu complet, care conține atât semințe, cât și produse pentru protecția plantelor are ca obiectiv îmbogățirea vieților tuturor celor care produc și consumă, asigurând astfel progresul generațiilor viitoare. Punem la dispoziţia cultivatorilor din România cei mai productivi hibrizi de porumb, floarea soarelui, rapiţă şi soiuri de soia, cu o înaltă puritate genetică şi cele mai performante produse pentru protecția plantelor și acordăm asistenţă tehnică, precum şi alte servicii pentru realizarea de producţii şi profituri mari. Oferim prezența noastră globală, cunoștințele și resursele noastre, astfel încât fermierii să progreseze.

DESCRIERE JOB – PROMOTOR (contract prestari servicii)

RESPONSABILITĂȚI:

– Promovarea și vânzarea produselor din portofoliu (semințe și produse pentru protecția plantelor) către fermierii din zona de activitate alocată

– Menţinerea unui contact permanent cu fermierii din zona sa de activitate

– Identificarea potenţialilor clienţi

– Administrarea conturilor de clienţi din regiune

– Pregătirea şi controlul loturilor şi a încercărilor din zona de activitate

– Asigură asistenţă directorului de vânzări la diferite activităţi

CERINȚE:

– Studii superioare în agricultură

– Abilităţi de comunicare şi relaţii personale excelente concentrate pe client

– Cunoştinţe minime de calculator

– Posesie de vehicol auto și disponibilitate de desplasare

– Experiență în vânzări (semințe și produse pentru protecția plantelor)

OFERIM:

– Un mediu de lucru cu standarde profesionale foarte înalte

– Onorariu atractiv

– Instruire permanentă

Cei interesați sunt rugați să trimită CV-ul la adresele de email: liliana.ciulu@corteva.com și anca.popa@corteva.com

Categorie: Agricultura

De la: Parteneri

Comentariile sunt închise pentru Anunt angajare promotori

Comments are closed at this time.

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.